vivo Y12A nabízí nejen 5 000 mAh baterii za solidní peníze

nový mobil vivo

Společnost vivo před nějakým časem představila v Thajsku a Singapuru nový model vivo Y12A, který by se však mohl dostat také do Evropy (klidně pod jiným názvem). Zaujme poměrně nízkou cenou a vyváženými specifikacemi. Pojďme se jej představit.

vivo Y12A představeno

Přední stranu telefonu pokrývá 6,51″ IPS LCD displej s kapkovitým výřezem, kde je ukrytá 8 MPx selfie kamerka. Samotný displej má pak rozlišení 1600 x 720 pixelů, poměr stran 20:9 a pouze základní 60 Hz obnovovací frekvenci. Na zadní straně se nachází 13 MPx hlavní fotoaparát spolu s 2 MPx hloubkovým snímačem. O výdrž baterie se pak stará 5 000 mAh akumulátor s podporou 10 W nabíjení a nechybí ani boční čtečka otisků prstů.

vivo Y12A představeno

Čtečka otisků prstů je pak na boku telefonu a pod kapotou tiká čipset Qualcomm Snapdragon 439 spolu se 3 GB RAM. Úložiště má kapacitu 32 GB, ovšem lze jej rozšířit pomocí microSD karty. Cena je pak nastavena na přibližně 3 000 korun bez daně. Prodávat se bude v zelené a modré barvě.

Stačil by vám takový telefon?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)