TOPlist

Hodinky vivo Watch 2 vypadají velmi lákavě. Nabídnou také dobrou výdrž

vivo watch 2

Firma vivo má na 22. prosince naplánovanou konferenci, na které uvidíme hned několik nových produktů jako třeba mobil vivo S12 nebo hodinky vivo Watch 2, o kterých jsme vám již dříve psali. Na sociální síti Weibo se objevilo hned několik fotek, které odhalují design nadcházejících hodinek.

Kromě toho se potvrdila také spekulace o tom, že se v nich bude nacházet koprocesor, který má pomoci s výdrží baterie. Díky němu vydrží vivo Watch 2 až 7 dní používání a to se zapnutými mobilním daty, voláním a sledováním sportovních a zdravotních aktivit. Bavíme se o situaci, kdy nebudete mít hodinky spárované s mobilním telefonem. Pokud jej připojíte, prodloužíte výdrž o dalších 7 dní, takže hodinky vydrží velmi slušných 14 dní. Můžeme se dále těšit na kulatý OLED displej, přičemž k dispozici budou ve dvou velikostech – 42 a 46 mm. Doufejme, že se podívají i na globální trh.

Jaké hodinky momentálně používáte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)