Vivo plánuje opravdu netradiční telefon. Inspiroval se u 20 let starého Apple produktu?

vivo patent

Společnost vivo si u Čínského národního úřadu pro duševní vlastnictví (CNIPA) podala dva nové patenty, přičemž jeden z nich je podobný zařízení iPod, jehož první generaci představil Apple v roce 2001.

iPod Classic? Nikoliv. Mobilní telefon vivo

Design telefonu opravdu vypadá jako iPod Classic od Applu, můžeme tedy vidět fyzické kolečko se čtyřmi tlačítky, zatímco v horní části přední strany se nachází displej. Na první pohled vypadá zařízení z dnešního pohledu opravdu velmi zvláštně. V době, kdy se výrobci snaží dělat bezrámečkové telefony s co největším displejem vypadá tenhle nápad jako utopie. Na CNIPA je navíc opravdu zařízení zaregistrováno jako mobilní telefon.

Jaké plány s ním však vivo má zatím nevíme. Na zadní straně se pak nachází jediný fotoaparát, což je další zvláštní věc. Tělo bude s největší pravděpodobností tvořeno z kovu, ovšem zatím není jasné, zda s takový produkt někdy vůbec uvidíme na pultech obchodů.

Líbil by se vám takový telefon?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)