Videohovory Google Duo nově fungují i na PC. Stačí jen webový prohlížeč

google duo na webu desktop pc

Videohovory Google Duo existují už několik let, vydána byla společně s Google Allo. A zatímco vývoj druhé jmenované služby již byl ukončen, tak Duo se daří opravdu hodně. Nyní se přesouvá z mobilních telefonů přímo na PC. Pro využívání hovorů na desktopu stačí jen přejít na stránku Google Duo a ihned můžete s vašimi kontakty volat.

Google Duo na webu je nový jednoduchý způsob, jak zůstat s přáteli ve spojení

K používání Google Duo na webu není potřeba žádné zdlouhavé nastavení. Nejsou potřeba QR kódy, nicméně ověření telefonního čísla potřeba je. Stačí jen být přihlášený na stejný Google účet jako máte v telefonu, ať se vám můžou synchronizovat kontakty a poslední videohovory z mobilu.

google duo web

Po propojení Google Duo na PC můžete stále využívat i mobilní aplikaci. V případě toho, že vám někdo bude na tuto službu volat, objeví se vám na obou zařízeních notifikace a vy si můžete vybrat, jestli ji zvednete přes web anebo přes telefon.

google duo pc

Na stránce jsou všechny vaše synchronizované kontakty. Webová verze podporuje pouze hlasové, ale i videhohovory včetně možnosti náhledu, abyste se ujistili, že před začátkem videohovoru vypadáte dobře. Novinka funguje už i v České republice. Stačí přejít na stránku Google Duo ZDE a postupovat podle pokynů.

Google Meet
Google Meet

Využíváte pro videohovory Google Duo? Těšíte se na webovou verzi?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)