Menu

Viber umí posílat fotografie

Vynikající aplikace Viber, která slouží pro volání a posílání zpráv pomocí datových přenosů, se dočkala aktualizace s vcelku zásadním vylepšením. Mimo sdílení polohy a jiných drobností (landscape při psaní zpráv) umí nyní posílat i fotografie. A to velmi svižně a spolehlivě.
V kombinaci s faktem, že aplikaci stačí jen instalovat a funguje (není třeba žádná registrace) se jedná o opravdovou parádičku. Už není mnoho důvodů, proč platit operátorům za předražené MMS… :-)

Video

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu.
Děkujeme

 

Komentáře

Tom

Tom

21.10.2011 22:25

Chtělo by to více info, sice si to můžu dohledat, ale bylo by lepší, kdyby základní info bylo v článku, třeba jak určím komu má jít sms, zda to funguje na principu GSM bran (tím by asi fotky padly), nebo jako zprávy na Blacberry či teď nově iPhonu, tedy posílá se navázaně na nějaký účet (tady třeba Google účet) atd.

Android

Android

21.10.2011 22:48

Mohlo by to fungovat i způsobem “na telefonní číslo”. Tedy aplikace na cílovém telefonu by si zjistila z telefonu telefonní číslo a někde se automaticky zaregistrovala. Následně na telefonu, ze kterého chceš něco poslat, bys zadat telefonní číslo cílového telefonu… Samozřejmě by šlo odesílat jen na zaregistrované telefony (tedy s nainstalovanou touto aplikací).

Problick

Problick

21.10.2011 22:52

A co tak to zkusit a přestat plácat teorie?

Jediné co mě zajímá jak moc to žere baterku :) takže tak po týdnu provozu uvidíme ;-)

Cryingfreeman

Milan Menšík 0

21.10.2011 23:01

Tom: 8no je to podobne ako BBM, iMessage alebo ChatON https://www.svetandroida.cz/viber-prinasa-zdarma-voip-hovory-201107

Fox

Fox

22.10.2011 9:23

Viber funguje jako Skype, jen tam není přenos videa a jako unikátní identifikace slouží vaše telefonní číslo v mezinárodním formátu. Po nainstalování zkontroluje čísla ve vašem seznamu a ukáže vám všechny vaše kontakty, které mají Viber nainstalovaný.

rel

rel

22.10.2011 15:04

” Už není mnoho důvodů, proč platit operátorům za předražené MMS”

Ale ten jeden, ten nejdulezitejso, moznost poslat MMS komukoliv, kdo ma mobil s barevnym displejem, ne smartphone s vybranym OS a touto aplikaci, porad zustava.

RSS (komentáře k článku)