Nová kamera od TP-Link zvládá natáčet barevné noční záběry

TP-Link Tapo C320WS venkovní kamera

Společnost TP-Link uvedla novou bezpečnostní kameru Tapo C320WS pro venkovní použití. Díky 2K rozlišení 2 560 x 1 440 pixelů má velmi jemný obraz a osminásobné přiblížení nabízí možnost detailnějšího pohledu na vybranou oblast, nicméně asi nejzásadnějším prvkem této nové kamery je plnobarevné noční vidění. Mezi další funkce patří například upozornění na pohyb s rozlišováním zvířat, členů domácnosti nebo cizích lidí.

Pro kameru si mohou uživatelé nastavit i zóny detekce pohybu, takže dokáže zaznamenávat dění pouze ve zvolené oblasti. Díky tomu, že kamera disponuje mikrofonem a reproduktorem, je možné jejím prostřednictvím komunikovat s kýmkoliv, kdo se právě v jejich blízkosti nachází. Když nepomůže domluva, tak je možné nevítané návštěvníky odradit (velmi hlasitým) zvukovým či světelným alarmem.

Kameru TP-Link Tapo C320WS lze k domácí síti připojit buďto přes ethernetové rozhraní, tedy kabelově, nebo přes bezdrátovou síť Wi-Fi. K dispozici je ale samozřejmě i lokální záznam. Do zařízení lze vložit microSD kartu do kapacity 256 GB. Konstrukce kamery je odolná vůči povětrnostním vlivům dle standardu IP66. K dispozici je i propojení s Google Asistentem a Alexou od Amazonu. Na českém trhu je tato novinka k dostání u několika prodejců za cenu kolem 1 800 Kč.

Jakou značku kamer preferujete?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)