TOPlist

Benediktinky. Kulturní památka. Česká Pošta. Kryptoměny. Komunity.

UTXO22 Konference kryptomeny gabriel loci

Komerční článek

Na první pohled nesouvisející názvy, které se v červnu propojí na největší kryptoměnové konferenci v České Republice UTXO.22. Ta proběhne 4.-5.června v unikátním komplexu Gabriel Loci na pražském Smíchově. Původně sídlo řeholnic z řádu benediktinek, později Ministerstvo pošt a muzeum, dnes lokalita pro natáčecí studia a kulturní či vzdělávací akce.

Není to jen další konference o kryptoměnách. Je na ní důležité to, že propojuje a podílejí se na ní kryptoměnové komunity z Česka i Slovenska. Drží si tak status skutečně “otevřené komunitní konference”, říká jedna z organizátorek, Tereza Starostová z iniciativy Holkyvkryptu.

Konference nabízí přes 100 hodin přednášek a workshopů z celého kryptoměnového spektra. Řečníci představí nejrozsáhlejší blockchain ekosystémy současnosti, panelové diskuze nastíní výhody i úskalí jednotlivých kryptoměn. Tématy budou také NFT, digitální měny centrálních bank nebo chystané regulace. Přednášet bude také i notná dávka žen, například v panelu o pracovních příležitostech.

Mezi přednášejícími jsou známé osobnosti, ekonomové, auditoři smart contractů, vývojáři, umělci nebo také politici.

Postupně se představí všechny komunity i projekty vznikající v ČR a SK. Ani o praktické dovednosti nebude nouze – účastníci se třeba naučí, jak se bezpečně pohybovat v digitálním světě nebo jak uchovávat kryptoměny. Ti techničtější si mohou zprovoznit full node, sestaví si vlastní Bleskomat (ATM) na Lightning network nebo zjistí, jak funguje DeFi a staking kryptoměn.

První dva víkendové dny se tak stanou místem otevřeného dialogu představitelů různých pohledů na tuto tématiku. A také unikátní příležitostí pro networking, který podpoří sobotní party rovněž v mysteriózním komplexu Gabriel Loci.

Svět kryptoměn nepřínáší jen investiční příležitost, ale je také o technologickém vývoji
a tématech souvisejích se svobodou, bezpečností, zodpovědností či transparentností.  UTXO.22 je tak výjimečnou příležitostí se nejen vzdělat, ale i se propojit s  těmi, které se kryptoměnami technologicky a profesně zabývají a vytváří vzdělávací obsah pro širokou veřejnost.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)