Unikají první střípky o řadě Google Pixel 7. Jak se na ni těšíte?

Google Pixel 7

Telefony Google Pixel 6 jsou na trhu od podzimu minulého roku a už nyní jsme se s poměrně velkým předstihem dozvěděli informace o chystaných model Google Pixel 7 a Google Pixel 7 Pro. Pojďme se na ně tedy společně mrknout.

Řada Google Pixel 7 dostane druhou generaci čipu Tensor

Asi nikoho nepřekvapí, že budou oba telefony poháněny druhou generací čipsetu Tensor, který bude disponovat chystaným modemem Exynos 5300. Klasický Pixel 7 se má interně označovat jako Cheetah, verze Pro jako Panther. Když už mluvíme o označeních, Pixel 6a údajně Google interně označuje jako Bluejay, což je anglický výraz pro sojku chocholatou.

Je ale možné, že je časem uvidíme i pod jinými označeními a to z jednoduchého důvodu. Když totiž Google testoval čipset Tensor, poprvé ho vyzkoušel už v Pixelu 5 a ten se označoval jako Whitefin. Americká firma bude jistě druhou generaci čipu Tensor testovat dříve, než vyrobí šasi Pixelu 7. Existuje tedy šance, že uslyšíme o Pixelu 6 s čipsetem Tensor 2. Bohužel žádné další informace v tuto chvíli nemáme, ale je pozitivní slyšet, že se na nových Pixelech pracuje. Snad se zbaví neduhů, které provázejí aktuální generaci.

Jak se těšíte na nové Pixely?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)