Chytré boty od Under Armour mají potenciál nahradit chytré hodinky

Under Armour představil chytré boty

Under Armour představil chytré boty, konkrétně 3 páry, které společnost nedávno uvedla na trh. Všechny tři Under Armour páry (HOVR Machina 2, HOVR Infinite 3 a HOVR Sonic 4), budou fungovat s aplikací MapMyRun, kterou Under Armour koupil v roce 2015. Aplikace se neustále zlepšuje, dokonce se z ní stala inteligentní koučovací platforma. Společnost říká, že s aplikací MapMyRun bylo spárováno milion párů bot. A co víc studie 87 000 anonymních uživatelů zjistila, že uživatelé, kteří využívají koučovací platformu byli o 7% rychlejší než ti, kteří běhali bez virtuálního kouče.

Obuv od Under Armour

Po připojení bot se z aplikace se dozvíte délku kroku, úhel dopadu nohy a dobu kontaktu se zemí. Chytré boty, které Under Armour představil teprve nedávno samozřejmě umí i základní funkce jako měření vzdálenosti, tempa a času. A protože jsou senzory integrovány přímo do samotné boty, systém poskytne hluboký vhled do běžeckých statistik. Vývoj chytrých bot se žene dopředu nezastavitelným tempem.

Teprve v roce 2016 uvedl Under Armour na trh své první chytré boty se jménem Speedform Gemini. Boty toho tehdy ještě moc neuměly. Jak se říká, vývoj nezastavíš, jsme v roce 2021 a dokonce i naše obuv se stává chytřejší a chytřejší. Ceny Under Armour bot budou: HOVR Sonic 4 cca 3000 Kč, HOVR Infinite 3 cca 3800 Kč a HOVR Machina 2 cca 4110 Kč.

Map My Run by Under Armour
Map My Run by Under Armour

Jakým způsobem měříte svůj běh?

Jan Kaláb
O Autorovi - Jan Kaláb

Síťařina ho nebavila, tak vzal do ruky tužku, papír a telefon. Coby vystudovaný odborník na IT měl Honza skončit v korporátu s velkým „K“ a… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)