Umax Smart TV Box – naučte svou televizi novým trikům

5_927

Systém Android už dávno není výsadou pouze mobilních telefonů a tabletů, ale našel si cestu i do dalších chytrých přístrojů. Velmi oblíbená jsou zařízení Smart TV Box, která rozšíří díky Androidu schopnosti vašeho televizoru a změní jej v plnohodnotné multimediální centrum. Díky Androidu lze kromě přehrávání multimediálního obsahu surfovat po internetu, posílat e-maily či hrát třeba hry. Společnost Umax představila svá řešení Umax Smart TV Box pro český trh. Nejdostupnější Egreat A1 Quad startuje na ceně 1 990 Kč, za kterou nabídne čtyřjádrový procesor AllWinner 31, 1GB RAM paměť a 8GB vnitřní úložiště. Pod kapotou běží Android 4.4 KitKat, který si poradí s přehráváním všech videí ve Full HD rozlišení. Díky předinstalovanému prostředí XBMC je navíc ovládání velmi snadné a intuitivní. Pro spojení s televizí slouží HDMI kabel (či bezdrátový Miracast), zvuk lze přenést kvalitním optickým výstupem. V balení nechybí ani dálkový ovladač, díky kterému je ovládání ještě pohodlnější.

Umax Smart TV Box, model Egreat A1 Quad Umax Smart TV Box, model Egreat A1 Quad

Pořídit lze další 3 modely. Xtreamer SideWinder 4 se například za cenu 2 490 Kč pochlubí vestavěným DVB-T tunerem pro příjem digitálního signálu, Xtreamer Multi-Console svou výbavou zastane roli multimediálního centra za 2990 Kč a nejvybavenější model Minix NEO X8-H 4K si za 3 690 Kč poradí i s videem v rozlišení 4K.

zdroj: tisková zpráva,umax.cz

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)