Úložiště Dropbox změní design: Bude více barevný

uloziste dropbox novy design

Úložiště Dropbox změní svůj design, konec je kombinace bílé a modré barvy. Místo toho bude k dispozici mnohem více barevných kombinací. Mírně se také změnil design loga. Proč se po takové době rozhodl Dropbox pro změnu?

Úložiště Dropbox se chce odlišit od konkurence

Společnost argumentuje změnu tím, že většina největších konkurencí jako je Box, Google Drive, nebo iCloud nějakým způsobem pracuje s kombinací bílé a modré barvy. Tímto krokem se tak chtějí odlišit. V rozhovoru pro Adweek prozradili zástupci společnosti, že doufají v to, že vyniknou a zároveň tímto krokem se přiblíží ke kreativním uživatelům.

novy design uloziste dropbox

Barvy se zároveň mají měnit podle toho, co na dropboxu budete dělat. Kromě toho také dostává služba nový font s názvem Sharp Grotesk. Na speciální stránce dropbox.design se můžete podívat, jakým směrem se udávají.

Dobrá zpráv je v tom, že uživatelské rozhraní webové služby i aplikace zůstává stejné. Uživatelé se tak nebudou muset učit, kde nově najdou funkce. Z počátku budou tyto grafické změny vidět hlavně v reklamách, na webu apod. Změny v UI v blízké době nepřijdou, ale nevyloučilo se, že se v budoucnu změní i samotné rozhraní.

Dropbox: Cloud & Photo Storage
Dropbox: Cloud & Photo Storage

Jak se vám líbí nový design, se kterým přichází úložiště Dropbox?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)