Menu

Úložiště Dropbox změní design: Bude více barevný

Úložiště Dropbox změní svůj design, konec je kombinace bílé a modré barvy. Místo toho bude k dispozici mnohem více barevných kombinací. Mírně se také změnil design loga. Proč se po takové době rozhodl Dropbox pro změnu?

Úložiště Dropbox se chce odlišit od konkurence

Společnost argumentuje změnu tím, že většina největších konkurencí jako je Box, Google Drive, nebo iCloud nějakým způsobem pracuje s kombinací bílé a modré barvy. Tímto krokem se tak chtějí odlišit. V rozhovoru pro Adweek prozradili zástupci společnosti, že doufají v to, že vyniknou a zároveň tímto krokem se přiblíží ke kreativním uživatelům.

novy design uloziste dropbox

Barvy se zároveň mají měnit podle toho, co na dropboxu budete dělat. Kromě toho také dostává služba nový font s názvem Sharp Grotesk. Na speciální stránce dropbox.design se můžete podívat, jakým směrem se udávají.

Dobrá zpráv je v tom, že uživatelské rozhraní webové služby i aplikace zůstává stejné. Uživatelé se tak nebudou muset učit, kde nově najdou funkce. Z počátku budou tyto grafické změny vidět hlavně v reklamách, na webu apod. Změny v UI v blízké době nepřijdou, ale nevyloučilo se, že se v budoucnu změní i samotné rozhraní.

Dropbox
Dropbox
Developer: Dropbox, Inc.
Price: Free+

Jak se vám líbí nový design, se kterým přichází úložiště Dropbox?

Zdroj: theverge.com

 

Komentáře

SeppWinkler

SeppWinkler 12

5.10.2017 14:12

Google ako papagáj, všetci ako papagáj :( Vivat Duck TV :(

Irun66

5.10.2017 20:36

Zajímá mě funkcionalita… Zbytek je mi jedno

optimas

9.10.2017 12:50

Chtějí se odlišit? Ať přidají místo zdarma. 2GB je fakt o ničem

RSS (komentáře k článku)