TOPlist

Ulefone Power Armor 16 Pro: Gigantická baterie i reproduktor

Ulefone Power Armor 16 Pro cena spefifikace baterie reproduktor

Společnost Ulefone před několika hodinami oficiálně uvedla do prodeje svůj nejnovější telefon ze série Power Armor. Tedy další stroj, který se chlubí nejen vysokou odolností, ale také nadprůměrně velkou kapacitou baterie. A v tomto případě je bonusem navíc i obří reproduktor na zádech mobilu. Z hlediska výdrže se mohou noví majitelé těšit na kapacitu 9 600 mAh, po stránce odolnosti zase na standardy IP68/IP69K či MIL-STD-810G. Zmíněný reproduktor zvládá úctyhodnou hlasitost 122 decibelů.

Ulefone Power Armor 16 Pro

  • Android 12
  • čipset MediaTek Helio G25
  • 5,93″ LCD HD+ displej
  • fotoaparáty 16Mpx hlavní, 2Mpx hloubkový a 8Mpx přední
  • paměti 4/64 GB
  • 122dB reproduktor na zádech
  • odolnost IP68/IP69K a MIL-STD-810G
  • NFC, 4G dualSIM

Unboxing the Ulefone Power Armor 16 Pro – The World’s Loudest Rugged Phone

Unboxing the Ulefone Power Armor 16 Pro - The World's Loudest Rugged Phone

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Z několika pohledů nadstandardně vybavený Ulefone Power Armor 16 Pro bude za pár dní v prodejní premiéře na AliExpressu za velmi zvýhodněnou cenu. Na oficiálním webu se momentálně telefon prodává za 220 dolarů, tedy asi 5 500 Kč. Od 10. do 13. října jej ale může mít padesát prvních zájemců na zmíněném tržišti za 160 dolarů, což je asi 4 000 Kč. K mobilu je také možné získat sluchátka Ulefone Buds.

Jaké máte zkušenosti s mobily Ulefone?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)