Úkoly Google se učí rozdávat hvězdičky. Udělají vám radost?

Úkoly Google hvězdičky záložky

Služba Úkoly Google, která byla od počátku svého fungování součástí Gmailu a která uživatelům poskytuje velmi zjednodušené ukládání upomínek, dostane brzy zajímavou funkci pro efektivnější třídění uloženého obsahu. Úkoly nabídnou hvězdičkování, neboli označování důležitých či aktuálně privilegovaných položek. Jakmile bude funkce zavedena, což v tuto chvíli nemá přesné datum, hvězdička se objeví hned na několika kartách tohoto pomocníka.

Nový prvek, který je známý ze spousty dalších správců pošty, obrázků či zboží, bude na první pohled viditelný hned na hlavní kartě Google Úkolů. A to na prvním místě v horním menu. Budou zde k nalezení všechny položky vybavené hvězdičkou. A to jak ty, kterým ji dáte na jiných místech aplikace, tak i ty, které přidáte přímo na kartě pro důležité položky.

Google Tasks
Google Tasks

Novinka jistě potěší hlavně uživatele, kteří mají v tomto nástroji nasázen velký počet úkolů či poznámek. Mít možnost přidávání obsahu do oblíbených je vždy příjemné a praktické pro dlouhodobé používání.

Jak často zapisujete do mobilu úkoly?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)