TOPlist

Twitter a Vine prodlužují maximální možnou délku videa

Twitter a Vine – videa – náhleďák

Twitter a Vine toho po stránce funkcí nemají na první pohled příliš společného. Twitter je velmi důležitou sociální sítí, která dala život hashtagům a která se od všech ostatních svým fungováním značně odlišuje. Vine, který Twitter vlastní, je pak klon Instagramu, který ale není určen fotkám, nýbrž krátkým videím. A právě videa dávají nově těmto dvěma funkčně odlišným službám jedno společné – 140 vteřin.

Twitter prodlužuje videa o více než 300%

Twitter není nutně vždy jen místem ostré kritiky nebo politických úvah. Je v pořádku, že i taková témata máme odkud sledovat, ale již nějakou dobu umí pracovat i s jiným obsahem, než s textem. Například právě s videem. Dosud bylo možné nahrávat videa s maximální délkou 30 vteřin. Tento limit se ale nyní mění. Nově je možné nahrávat videa až o délce 140 vteřin.

Vine jde ve stopách mateřské sociální sítě

Vine je služba, jejíž obsah znamenal šestivteřinová videa. Stejně jako jeho mateřská sociální síť, s modrým ptáčkem v logu, limit videí prodlužuje na 140 vteřin. Zde ale trochu jinak. Na první pohled se bude přehrávat prvních šest vteřin, přičemž po jejich uplynutí uvidí uživatel možnost „Watch More“, nebo-li „sledovat zbytek“.

Vine
Vine

Pro obě služby pak platí, že někteří významní partneři budou mít možnost nahrávat až desetiminutová videa. Přitáhnou ale tyto aktualizace další uživatele a konzumenty videoobsahu?

Využijete tuto novinku?

Zdroj: androidpolice.com.

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)