TouchRetouch – vymažte z fotky nechtěné objekty

ddddddd

Již delší dobu je ke stažení na Android Marketu nástroj s názvem TouchRetouch o čemž jsme vás už informovali. Jeho jediným účelem je mazání objektů z fotek a následným vypočítáním jeho pozadí. Doposud byl dostupná pouze placená verze, který vyjde v přepočtu na 17 Kč. Nyní se objevila i verze zdarma, která obsahuje reklamy a neumí upravené fotky ukládat v plném rozlišení. Aplikaci jsem testoval a funguje velmi dobře, pokud víte, jak na to. Z fotky se vám nepodaří vymazat objekt, který má velmi členité a graficky složitější pozadí. Přesto program doporučuji vyzkoušet, hodí se především, pokud pořídíte pěknou fotku a jediné, co vám fotku kazí, je například popelnice a podobně. Takovéto objekty pak lehce smažete a rázem máte hezčí fotku.

Pokud se vám aplikace líbí, neváhejte podpořit autora, 17 Kč není tak moc. Vzhledem k tomu, že takový nástroj nemá jen tak každý program a to mluvím o těch na stolní počítač. Plná verze navíc obsahuje i další nástroje.

ddddddd

TouchRetouch is available on Android Market!

TouchRetouch is available on Android Market!

 

hi 256 0 820b395336d4850d89734fe7ab66559be19e09a5
TouchRetouch Free
Adva Soft
Verze 1.3.1.1 (3. 8. 2011)
Velikost 1,9 MB
2.1+


Zdarma

slaqAAAAAElFTkSuQmCC
16,90 Kč

Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)