Menu

TouchRetouch – vymažte z fotky nechtěné objekty

Již delší dobu je ke stažení na Android Marketu nástroj s názvem TouchRetouch o čemž jsme vás už informovali. Jeho jediným účelem je mazání objektů z fotek a následným vypočítáním jeho pozadí. Doposud byl dostupná pouze placená verze, který vyjde v přepočtu na 17 Kč. Nyní se objevila i verze zdarma, která obsahuje reklamy a neumí upravené fotky ukládat v plném rozlišení. Aplikaci jsem testoval a funguje velmi dobře, pokud víte, jak na to. Z fotky se vám nepodaří vymazat objekt, který má velmi členité a graficky složitější pozadí. Přesto program doporučuji vyzkoušet, hodí se především, pokud pořídíte pěknou fotku a jediné, co vám fotku kazí, je například popelnice a podobně. Takovéto objekty pak lehce smažete a rázem máte hezčí fotku.

Pokud se vám aplikace líbí, neváhejte podpořit autora, 17 Kč není tak moc. Vzhledem k tomu, že takový nástroj nemá jen tak každý program a to mluvím o těch na stolní počítač. Plná verze navíc obsahuje i další nástroje.

 

TouchRetouch Free
Adva Soft
Verze1.3.1.1 (3. 8. 2011)
Velikost1,9 MB
2.1+


Zdarma


16,90 Kč

 

Komentáře

adsamcik

adsamcik

4.8.2011 13:36

Rozdíl mezi plnou verzí a “free”…
Reklama určitě nebude trápit pokročilejší uživatele, kteří mají custom ROM nebo si přidali do telefonu AD Free programy… Ale ten hlavní rozdíl je, že free verze vám nedovolí vytvářet fotky 1:1, ukládají se v mnohem nižší kvalitě a myslim, že pokud program opravdu využijete, že se to za těch 17kč vyplatí, přeci jen. Funguje :) Plná verze ještě přidá klonovací toolu a více nastavení

Jiří

Jiří

4.8.2011 14:22

Opravdu to funguje tak hladce, jak je na videu prezentováno??? Nechce se mi věřit… Ale pokud ano, jdu do toho.

Wexter

Tomáš Očadlýgrafik 2

4.8.2011 14:25

Jiří – za zkoušku nic nedáš ;-)

adsamcik

adsamcik

4.8.2011 15:15

Funguje to jako na videu, ale na videu to neni úplně hladké. Zvláště ta poslední retuš je opravdu nepovedená. Už když se podíváš na fotku, tak ti tam něco hodně nesedí. Zkoušel jsem několik fotek a funguje kvalitně, ale musíš to brát, že dopočítává z okolí a to je jeho největší limit. Rozhodně to ale stojí za 17 kč :)

Jiří

Jiří

4.8.2011 15:40

@Tomáš: maximálně 16,90 :-))

petr

petr

5.8.2011 14:11

K čemu plná verze potřebuje povolení přístupu k internetu?

RSS (komentáře k článku)