Google oficiálně oznámil tmavý režim pro Gmail. Kdy vychází?

google gmail tmavy rezim

Očekávalo se, že s příchodem Androidu 10 obdrží aplikace od Googlu tmavý režim. Bohužel několika aplikacím stále tmavý režim chybí. A to včetně Gmailu. U této oblíbené aplikace už ale naštěstí dlouho čekat nemusíme. Google oznámil oficiální vydání 24. září.

Tmavý režim pro Gmail oficiálně vychází

Náznaky toho, že se tmavý režim pro Gmail blíží, můžeme vídat v posledních týdnech. Google jej totiž testoval u poměrně velkého množství uživatelů. Nejprve se dostalo na tmavý režim jen pro widget a nastavení gmailu, poté i na zbytek aplikace. Tmavý režim se aktivoval na straně serveru, takže se normální cestou k němu nešlo dostat.

To už je ale dnes minulost. Google totiž oficiálně oznámil vydání tmavého režimu. Tmavý režim se postupně bude zpřístupňovat uživatelům od 24. září. A to jak na Androidu 10, tak i na iOS 13. Na většinu uživatelů Androidu 10 se má dostat během 15 dnů. Bohužel Google neprozradil, kdy se začne vydávat tmavý režim Gmailu pro uživatele starších verzí Androidu.

Gmail
Gmail

Máte již tmavý režim v Gmailu?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)