Společnost Timex představila ve spolupráci s Amazfit duo chytrých hodinek

timex amazfit spolupráce

Světově uznávaný výrobce nejen klasických hodinek – Timex nedávno ve spolupráci s Amazfit představil nové chytré hodinky. Na výběr budeme mít ze dvou modelů – Timex Metropolitan R a Metropolitan S. Pojďme se tedy podívat, co nabídnou a kolik si za ně výrobce účtuje.

Zatímco hodinky Timex Metropolitan R silně připomínají Amazfit GTR, Metropolitan S se zase nechávají inspirovat jablečnými Apple Watch. Co se týče technických specifikací, nechal si jich Timex zatím poměrně hodně pro sebe. Víme, že v Metropolitan R se nachází 1,2″ AMOLED displej, více než 20 různých ciferníků a systém vyvinutý společností Huami. Na jedno nabití pak hodinky vydrží přibližně 12 dní.

Chytré hodinky dále disponují GPS, optickým snímačem srdeční frekvence a vodotěsnosti až do hloubky 30 metrů. Co se týče dostupnosti, prodej se spustí 10. června, přičemž oba dva modely budou stát totožně – 179 dolarů (4 200 korun bez daně). Bohužel více specifikací si zatím prodejce nechal pro sebe a tak si na ostatní specifikace budeme muset nejspíše počkat ještě dva dny.

Jak se vám zamlouvá spolupráce Timex a Amazfit?

Zdroj: xiaomitoday.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)