Které hodinky TicWatch dostanou Wear OS 3 a kdy?

TicWatch hodinky Wear OS 3 update modely datum Pro 3 Ultra E3 2023

Ještě než se operační systém Wear OS vydal do posledních dvou generací Samsung Galaxy Watch, patřily mezi nejvýznamnější reprezentanty tohoto prostředí například hodinky značky TicWatch od společnosti Mobvoi. Poslední měsíce ale jako by toto dřívější dost žhavé spojení zamrzlo na mrtvém bodě. Majitelé hodinek TicWatch už se totiž dlouhou dobu oprávněně ptají, kdy jim na zápěstí dorazí podstatně vylepšený Wear OS 3.

Wear OS by Google Smartwatch
Wear OS by Google Smartwatch

Verze, která byla původně exkluzivní právě pro Samsung hodinky a pak se přes modely od Fossil, Diesel, Skagen, Montblanc či Google Pixel Watch dostala dál, je zajímavá díky několika praktickým novinkám. Proto není divu, že se na ni opakovaně uživatelé hodinek TicWatch ptají. A nedávno se dočkali trochu konkrétnější odpovědi. Shodou okolností české zastoupení Mobvoi na Facebooku v angličtině upřesnilo, které modely a zhruba kdy Wear OS 3 obdrží.

Mobvoi TicWatch Wear OS 3 update prohlášení Pro 3 Ultra E3

“Přímo od výrobce víme, že jsou jiné priority (než update na Wear OS 3 u straších modelů – pozn. red.). Máme informace, že je update plánovaný na třetí kvartál roku 2023. Bude se týkat modelů TicWatch Pro 3 Ultra a TicWatch 3,” stojí v odpovědi, která trochu překvapivě nezmiňuje verzi TicWatch Pro 3. Může jít o chybu. Zmíněnou jinou prioritou pak pravděpodobně budou hodinky TicWatch Pro 5, které již měly být na trhu právě i s Wear OS 3, ale uvedení se dost zdrželo.

jak jste spokojení se svými TicWatch hodinkami?

Zdroj: acentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)