TOPlist

Konečně! Další hodinky TicWatch dostávají Wear OS 3, ze systému ale nebudete nadšení

ticwatch pro 3 wear os 3 update
  • Společnost Mobvoi ohlásila Wear OS 3 update pro dva další modely svých hodinek
  • Wear OS 3 je však na trhu už téměř rok, Samsung už má v hodinkách dávno Wear OS 4
  • Některé funkce včetně Map Google a Asistenta nejsou zatím dostupné

Chytré hodinky od společnosti Mobvoi patřily dlouho k těm nejlepším na poli Wear OS. V podstatě jedinou slabou stránkou byla softwarová podpora, kterou firma naštvala obrovské množství zákazníků. Plané sliby a mlžení okolo aktualizací nakonec hromadu z nich přesvědčilo, aby dalo přednost jiné značce, třeba Samsungu, který je naopak v softwarové podpoře premiantem.

Nyní jsme se ale konečně dočkali. Firma totiž sdělila, že hodinky TicWatch Pro 3 LTE a TicWatch Pro 3 Ultra (LTE) dostávají operační systém Wear OS 3. Možná byste čekali, že v době, kdy máme téměř rok na trhu Wear OS 4, bude update dávno hotový, ale opak je pravdou. Aktualizace se bude mezi uživatele šířit mezi 3. a 10. dubnem. Kromě softwarových novinek, které jsou spojeny se samotným systémem, firma přislíbila také zlepšení výdrže baterie u všech modelů, na reálné testy si ale ještě počkáme.

TicWatch Pro 3 Ultra parametry cena

Firma zmínila, že některé funkce, jako například TicHearing, Voicememo nebo dokonce Asistent a Mapy od Googlu, zatím nejsou na hodinkách dostupné. A už tak trochu zapomněla zmínit, kdy se tak stane. Osobně považuji aktualizace za solidní fail, jak jsem v recenzích TicWatch dříve vychvaloval, nyní už bych tak pravděpodobně neučinil.

Máte hodinky TicWatch? Jak jste s nimi spokojení?

Zdroj: Mobvoi Facebook

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)