Jsou Galaxy Watch4 slabé? Mrkejte na TicWatch Pro 3 Ultra

TicWatch Pro 3 Ultra parametry cena

Společnost Mobvoi před několika hodinami oficiálně uvedla na trh nový model chytrých hodinek TicWatch Pro 3 Ultra, vylepšený model již prodávané varianty TicWatch Pro 3. Hlavní rozdíly jsou v o dost větším výkonu, odolnosti a možnostech konektivity. Rovnou se o nich začalo mluvit jako o velkém konkurentovi pro Samsung Galaxy Watch4, i když jim schází několik zajímavých funkcí. Zatímco třeba možnosti plateb přes Google Pay, odpovídání na zprávy nebo velikost displeje (1,4″) tyto hodinky sdílejí, celkovou výdrží by mohly ty od TicWatch svého soka v oblíbenosti dost ohrozit.

Hodinky TicWatch Pro 3 Ultra, které se vyrábějí ve variantách s WiFi a 4G LTE konektivitou, slibují až třídenní výdrž v běžném “smart” režimu a 45denní výdrž v tom úsporném. U něj opět značka sází na sekundární vrstvu displeje, která zobrazuje pouze základní ciferník. Novinku pohání Snapdragon Wear 4100 stejně jako již prodávaný model, vývojářům se ale údajně u nástupce podařilo laděním vymáčknout o 40 % více výkonu.

Mezi další parametry patří 1GB RAM a 8GB úložiště, reproduktor s mikrofonem nebo odolnostní standardy IP68 a MIL-STD-810G. Nové TicWatch Pro 3 Ultra už se dají minimálně ve WiFi verzi objednávat z webu výrobce. Cena je 300 dolarů, tedy asi 6 600 Kč. Varianta s 4G LTE konektivitou bude dostupná od listopadu a vyjde na 330 dolarů, což je zhruba 7 250 Kč. Pro tuto chvíli mají hodinky pouze Wear OS ve verzi 2 a není jisté, kdy se dočkají povýšení, ale například zmíněné Google Pay nebo plné využití Spotify funguje.

Co se vám líbí na nových TicWatch Pro 3 Ultra?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)