TOPlist

Mobvoi prozradil, proč ještě hodinky TicWatch nemají Wear OS 3

TicWatch hodinky Wear OS 3 update aktualizace zdržení omluva

Zhruba před měsícem jsme vám přinesli dobrou zprávu o tom, že společnost Mobvoi oficiálně oznámila chystaný update některých hodinek TicWatch na systém Wear OS 3. Velmi očekávaná aktualizace se měla v brzké době týkat modelů TicWatch Pro 3 Ultra, TicWatch Pro 3 a TicWatch E3. Od té doby se tak nestalo a v dohledné době ani nestane. Výrobce se na Twitteru omluvil, že v tomto ohledu původně naplánované termíny nestíhá, a přidal také vysvětlení.

„Naše hodinky TicWatch využívají čipovou sadu SDW4100 a vlastní architekturu duálního systému Mobvoi. To vyžaduje další upgrady architektury a ladění výkonu při aktualizaci na Wear OS 3, aby byla zaručena nejvyšší úroveň kvality softwaru a uživatelské zkušenosti. Ujišťujeme vás, že na této záležitosti aktivně pracujeme. Brzy spustíme rozsáhlou uzavřenou beta testovací fázi. Pokud máte zájem se zúčastnit, zůstaňte naladěni na naše oficiální oznámení,“ omlouvá se společnost Mobvoi zákazníkům.

„Upřímně uznáváme vaše obavy a chápeme, že můžete být zklamáni skutečností, že naše hodinky dosud nebyly upgradovány na Wear OS 3. Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti a frustraci, které to mohlo způsobit. Naše odhodlání zajistit upgrade zůstává neochvějné. Sdílíme stejné nadšení a dychtivost jako vy,“ stojí také v oznámení.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak dlouho už se svými TicWatch hodinkami na Wear OS 3 čekáte?

 

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)