Hodinky TicWatch E3 unikají na videu. Přinesou Snapdragon Wear 4100

TicWatch E3 na videu

Firma Mobvoi stojící za kvalitními hodinkami TicWatch s Wear OS má dle všeho brzy odhalit další model – TicWatch E3. Hodinky totiž unikají na videu a kromě jiného mají přinést čipset Qualcomm Snapdragon Wear 4100.

TicWatch E3 na videu

Video zveřejnil jeden z YouTuberů na svém Instagramu. Stejně jako všechny ostatní hodinky od Mobvoi můžeme počítat se systémem Wear OS a potěší také přítomnost reproduktoru a mikrofonu. To znamená, že možná půjde přes hodinky i telefonovat. Hodinky mají nabídnout přes 20 režimů sportovních aktivit s podporou TicMotion a nechybí jim certifikace IP68. Samozřejmostí jsou pak senzory pro sledování srdečního tepu a okysličení krve.

TicWatch E3 na videu

YouTuber na videu sdělil, že hodinky disponují OLED displejem s 2,5D sklem. Pokud umíte rusky, možná z videa vydedukujete ještě nějaké další informace. O hodinkách zatím nepadlo slovo a dokonce ani nic neuniklo, ovšem na 16. června je naplánovaná konference, kde by teoreticky mohlo dojít na odhalení těchto hodinek.

Jak se na hodinky těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)