Testujeme nové hodinky Amazfit T-REX 2. Napište si o detaily

Huami Amazfit T-REX 2 testování

Do redakce Světa Androida dorazil pěkně našlapaný dinosaurus. Pouštíme se do testování nových chytrých hodinek Amazfit T-REX 2 od společnosti Huami. Žhavá novinka se v porovnání s předchozím modelem chlubí zejména zvýšenou odolností, prodlouženou výdrží na jedno nabití nebo kvalitnějším určováním polohy. Mimo jiné láká také na maximální výdrž až 24 dní za běžného režimu používání, 10 dní náročného používání nebo 45 dní v rámci úspory baterie.

K dispozici je více než 150 sportovních režimů, mezi kterými najdeme třeba i triatlon, lovectví, rybaření, golf či surfování. Standard 10 ATM zaručuje voděodolnost až do hloubky až 100 metrů a hodinky jsou schopné odolat teplotám od -30 do 70 stupňů Celsia.

Amazfit T-Rex 2 | Rugged Outdoor GPS Smartwatch | Evolve Your Instinct

Amazfit T-Rex 2 | Rugged Outdoor GPS Smartwatch | Evolve Your Instinct

Potvrdí se všechny proklamované superschopnosti během testování? Uvidíme. Každopádně opět dáváme příležitost našim čtenářům, aby případně napsali do komentáře tipy na vyzkoušení konkrétních aspektů hodinek. Amazfit T-Rex 2 se budou v ČR, mimo jiné i v oficiálním e-shopu, prodávat od 27. června. Cena je 5 990 Kč.

Co bychom rozhodně měli na Amazfit T-REX 2 otestovat?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)