Tesla začala nabízet vlastní chytré termostatické hlavice

Tesla Smart Thermostatic Valve termostatické hlavice

Značka Tesla má na českém trhu dva nové kousky spadající do kategorie chytré domácnosti. A přijdou vhod před blížící se zimou. Jde o termostatické hlavice Tesla Smart Thermostatic Valve a Tesla Smart Thermostatic Valve Style. Zatímco první jmenovaná se ovládá primárně několika klasickými tlačítky a má běžný monochromatický displej, druhá je skutečně “stylovější” a sází hlavně na komunikaci s mobilní aplikací, kterou doplňuje možnost nastavení teploty otáčením. Jinak jsou si po technické stránce obě novinky velmi podobné.

TESLA Smart
TESLA Smart

Obě hlavice si poradí s nasazením na koncovky M30, M28, Danfoss, RA, RAV či RAVL a mezi jejich funkce patří detekce otevřeného okna, prázdninový režim, automatický a manuální režim, eco režim nebo offset teploty. Baterie v modelu “Style” vydrží až 24 měsíců, v případě druhé varianty jde o 18 měsíců. Obě termostatické hlavice Tesla komunikují přes standard Zigbee.

Tesla Smart Thermostatic Valve vyjde na 799 Kč, Tesla Smart Thermostatic Valve Style stojí 1 290 Kč. Cena základní centrální jednotky Tesla Smart ZigBee Hub, kterou hlavice pro propojení s WiFi a telefonem vyžadují, je 699 Kč.

Které chytré produkty Tesla už jste vyzkoušeli?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)