Tesla začala prodávat svůj první odvlhčovač vzduchu

Tesla Smart Dehumidifer XL odvlhčovač

Značka Tesla, která v tuzemsku prodává zařízení spadající do kategorie chytré domácnosti, má na trhu v ČR nový kousek. Je jím chytrý odvlhčovač vzduchu Tesla Smart Dehumidifier XL. Díky maximální “rychlosti” 12 litrů za den pomůže v boji proti vlhkosti a plísním v domech i bytech, konkrétně v místnosti s plochou až do 40 metrů čtverečních. Nádržka má objem 3,2 litru a umí upozornit na své naplnění, nicméně nainstalováním odvodové hadice je možné zajistit i nepřetržitý provoz.

Chytrost zajišťuje ovládání nejen prostřednictvím přehledného panelu s displejem přímo na zařízení, ale také přes mobilní aplikaci Tesla Smart. Odvlhčovač Tesla Smart Dehumidifier XL se připojuje na domácí Wi-Fi, takže se dá následně řídit i na dálku. Lze využít i hlasové asistenční služby Google Assistant a Amazon Alexa.

Zařízení nabízí tři úrovně intenzity odvlhčování a také tři režimy ventilátoru. Díky vestavěnému filtru je vyfukován nejen odvlhčený, ale také čistý vzduch. Tesla Smart Dehumidifier XL se dá koupit za 5 999 Kč.

Jak jste na tom doma s vlhkostí?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)