Telegram se dočkal obří aktualizace. Co přináší?

telegram aktualizace témata

Populární messenger Telegram se dočkal obrovské aktualizace a to jak na iOS, tak na Android. Ta přináší mnoho nových funkcí i změn. Jedním z nových nástrojů je Theme Editor 2.0, přes který si můžete uzpůsobit aplikaci k obrazu svému. Od výběru barvy, pozadí, zpráv až po sdílení těchto témat s ostatními uživateli.

Telegram také nově podporuje mnoho nových vzorů pozadí, pro které lze použít vlastní barevná témata. Pokud to nechcete dělat ručně, můžete si vybrat již z velkého množství již představených témat. Další nová funkce Odeslat umožňuje naplánování zprávy a osoba ji obdrží pouze tehdy, kdy je online.

telegram aktualizace

Nově lze také mnohem jednodušeji nastavit tmavý režim a to pomocí jednoho tlačítka na hlavní obrazovce, přibylo spoustu nových animací a lze vybrat a zkopírovat pouze část zprávy, namísto celé. Za zmínku stojí také označení archivovaných chatů jako přečtené. Aktualizace je dostupná také na Windows a macOS, ovšem nepřináší tolik nových funkcí, jako mobilní verze.

Jak se vám líbí nová Telegram aktualizace?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)