Telefon ZTE Axon Max: Levnější konkurence k Huawei Mate 8

ZTE Axon Max

Čínská společnost ZTE nenápadně představila nový smartphone, který zaujme především zákazníky s oblibou ve velkých displejích. ZTE Axon Max bude se svým 6″ displejem útočit zejména na oblíbenou řadu Huawei Mate – nabídne podobné parametry, ale o něco nižší cenu.

ZTE Axon Max: šest palců, obrovská baterie a čtečka otisků prstů

ZTE Axon Max se pyšní zajímavou výbavou v čele se Snapdragonem 617 či 3GB RAM pamětí, oceňujeme rovněž obrovskou baterii, která by měla zajistit i dvoudenní výdrž intenzivního používání. Nezapomnělo se ani na letošní trend – čtečku otisků prstů, která je po vzoru většiny výrobců umístěna vzadu.

Novinka bude útočit také cenou – 431 dolarů, tedy přibližně 10 500 Kč bez DPH nezní špatně. Dá se ovšem očekávat, že cena na našem trhu bude ještě vyšší. Jen pro zajímavost – konkurenční Huawei Mate 8 startuje přibližně o 1000 Kč bez DPH výše.

Prozatím nelze jednoznačně říci, kdy se ZTE Axon Max dostane na náš trh. Dříve velká obliba telefonů ZTE totiž v našich končinách značně upadá.

ZTE Axon Max
  • Displej: 6'', IPS LCD, 1920x1080
  • Procesor: Qualcomm Snapdragon 617
  • RAM: 3 GB
  • Fotoaparát: 13 MP
  • Úložiště: 32 GB, Micro SD
  • Baterie: 4140 mAh
ZTE Axon Max - widget katalog

zdroj: androidheadlines.com.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)