Menu

Telefon Xiaomi Mi4 se ukazuje na další fotografii

Fanoušci oblíbené čínské společnosti již netrpělivě vyhlížejí vylepšený model Xiaomi Mi3S, který by měl vylepšit hardware v dosavadním TOP modelu Mi3, a hlavně pak na zbrusu nové zařízení Xiaomi Mi4. Na internet se vinou “úniku” dostala další podoba nového přístroje, která nese logo Mi. Zdroje se přiklánějí k tomu, že se jedná o nový vlajkový model Mi4, který je zachycen na výrobní lince. Přední bílá strana toho prozradí jen málo – velmi tenké rámečky okolo displeje a hardwarová tlačítka. Posuďte sami.

XiaoMi-Mi4-leaks

Současně s tímto obrázkem se na internetu objevily rovněž informace o fotoaparátu, kterým by mělo Xiaomi Mi4 disponovat. Čínský zdroj uvádí, že byla fotografie pořízena snímačem Sony IMX214, což je stejný čip jako v přístroji Vivo xShot. Informace EXIF prozradily, že byla fotografie pořízena telefonem Xiaomi Mi4 s 13MPx rozlišením a clonovým číslem f/1.8. A jaká je výsledná kvalita fotografie?

XiaoMi-Mi4-Photo-Camera-Sample1

Zatím není jasné, kdy Xiaomi představí model Xiaomi Mi3S ani Xiaomi Mi4. Pokud budou ovšem telefony pokračovat ve vyšlapaných kolejích předchozích modelů, máme se rozhodně na co těšit. A to nejen z pohledu výkonu, ale i zpracování, systému MIUI a hlavně pak ceny.

zdroje: gsminsider.com[1]gsminsider.com[2]

 

Komentáře

Jan

Jan

6.7.2014 20:09

Je to je ” novinka”. Pár dní zpět jsem toto foto zahlédl na mnoha fórech, rozpoutala i pár diskuzi na téma originality..

Martin

Martin

6.7.2014 20:13

To je tolik žvástů okolo toho, už v květnu mělo být představeno Mi3s a do tedka nic. Na začátku září jak má být představen SAMSUNG Galaxy Note 4 tak v ten den má být představeno i Mi4 tak jsem velice zvědavej co z teho bude, každopádně už budu muset vyměnit telefon a určitě to bude XIAOMI :)

Invoker

z aplikace
6.7.2014 20:25

Tak jeden nebo oba vyfocene telefony jsou fake Mi4 protoze kazdy z nich vypada jinak nez ten druhy..co ty zaoblene rohy na vyrobni lince a pak ostre na fotce druhe..?

Pepik

Pepik

6.7.2014 22:33

Invoker: ten zadní telefon je bez vrchního skla, jinak tam zaoblení je vidět také.

Sweetegg

sweetegg 0

z aplikace
7.7.2014 10:43

jezis předtím to bylo oppo, teď je to zopo.. fakt nechápu jak může tyhle články svetandroida zveřejňovat..

Shared

Shared

7.7.2014 18:38

Zepředu je to jako zvětšenina OPPO R819…

RSS (komentáře k článku)