Telefon Pixel 2 vydrží na jedno nabití více než 24 hodin

pixel 2 baterie

V zahraničí se už telefon Pixel 2 dostal do rukou redakcím, začínají se tak na internet dostávat první výsledky testování. Obzvlášť zajímavé to bylo u výdrže baterie menšího modelu Pixel 2, který má kapacitu baterie “pouhých” 2 700 mAh. A právě na výdrž se zaměřil server Phandroid, který přinesl výsledky.

Telefon Pixel 2 vydrží více než den na jedno nabití

Malá kapacita baterie nemusí vždy znamenat špatná výdrž. Nový Pixel 2 telefon by mohl být dobrým příkladem. Redaktorovi při testování vydržel tento telefon celý pracovní den a ještě zbývalo 30 procent baterie. Popisuje, že měl 5 hodin Screen-on-Time a také zapnutý ambientní displej, nebo Wi-Fi.

telefon Pixel 2 baterie

To jsou pro prvotní testy hodně dobré výsledky, dá se očekávat, že za to může i lepší optimalizace procesů a celkového běhu systému Android 8 Oreo. Aplikace, které se nepoužívají totiž od nové verze Androidu “žerou” mnohem méně baterie. Zároveň pokud by uživatel dokázal dostat baterii během jednoho dne na nulu, tak se dá využít rychlé nabíjení. Bezdrátové nabíjení bohužel telefony od Googlu nemají.

Google Pixel 2

Google Pixel 2

8.0
  • Displej 5.0", 1080 x 1920 pixelů, AMOLED, 441 ppi
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 835
  • RAM 4GB
  • Fotoaparát 12 MP
  • Baterie 2700 mAh
  • Cena od 10 790 Kč

Jak zatím s odstupem času hodnotíte nové telefony od Googlu?

Zdroj: phandroid.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)