Telefon OnePlus One dostane Android L tři měsíce po vydání finální verze

nexusae0_wm_IMG_2957

Autoři velice očekávaného a stále špatně dostupného telefonu OnePlus One se nás snaží přesvědčit, že kromě skvělého hardwaru za nízkou cenu nabídnou i výbornou softwarovou podporu. Díky uvolnění preview systému Android L na akci Google I/O již víme, jak bude nový Android vypadat. Krátce po Google I/O prohlásil tchajwanský výrobce HTC, že se jeho přístroje dočkají Androidu L tři měsíce po uvolnění finální verze. Stejný vzkaz pro nás má OnePlus, které rovněž potvrdilo stejný časový horizont.

TElefon Oneplus One (1)

Telefon OnePlus One – skvělý hardware za nízkou cenu

Proč se vlastně o telefonu OnePlus One píše tak často a zajímáme se o něj? Protože přinese špičkový hardware za velmi dobrou cenu. Posuďte sami – čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 s frekvencí 2,5 GHz, 3GB RAM paměť, 16/64GB vnitřní úložiště, 5,5″ LTPS IPS Full HD displej, 13MPx fotoaparát s 4K videem a 3100mAh baterie. A za tento “kus železa” zaplatíte 269 euro (7400 Kč) v případě 16GB varianty a 299 euro (8200 Kč) za 64GB variantu. Ceny jsou oficiální, které stanovil výrobce. OnePlus One tak představuje bezkonkurenční nákup. Více o tomto telefonu se dočtete v samostatném článku OnePlus One představen – nový král Androidu za bezkonkurenční cenu?

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

zdroj: androidcentral.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)