Záda nového Tecno mobilu hrají barvami unikátním způsobem

Tecno Camon 19 Pro Mondrian barvy

Společnost Tecno, která se se svými mobilními telefony pár měsíců zabydluje také na českém trhu, představila před několika hodinami v Indii velmi zajímavou edici dříve uvedeného modelu Camon 19 Pro. Varianta označená jako Tecno Camon 19 Pro Mondrian nezaujme vyšším výkonem či lepšími fotoaparáty, ale pozměněným vzhledem zad. Pozoruhodný design je inspirován dílem malíře Piera Mondriana přitom si pohrává s již existující technologií, která umožňuje měnit odstíny produktu na základě dopadu paprsků.

TECNO Camon 19 Pro Mondrian launch video

TECNO Camon 19 Pro Mondrian launch video

Telefony, které v různých světelných podmínkách mění odstín svých zad, nejsou v dnešní době ničím extra překvapivým. V tomto případě jde ale přece jen o něco zajímavějšího. Zadní strana mobilu je totiž dle svého uměleckého vzoru rozdělena na několik menších obdélníků a u nich je využito více barev s polychromatickým efektem. To znamená, že se při pohledu na mobil střídá na více místech hned několik odstínů. Cena této novinky je, v obyčejném přepočtu z indických rupií, zhruba 5 500 Kč.

Jak moc vám záleží na vzhledu telefonu?

Zdroj: GSMA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)