Tamagotchi – Fenomén starší generace se vrací jako hra na Android

tamachogi hlavni

Pokud neznáte Tamagotchi, jako byste nežili. Předchozí větu je samozřejmě nutno brát s určitou dávkou nadsázky. Je totiž možné, že vás tento fenomén nějakým způsobem minul, nebo nejste ten “správný ročník”. Pokud se ptáte, co Tamagotchi vlastně znamená, odpověď naleznete níže.

Tamagotchi (たまごっち; Tamagočči) je kapesní elektronická hračka vytvořená v roce 1997 autorem Aki Maita a prodávaná japonskou hračkářskou společností Bandai. Představuje domácí zvířátko, o které se musí pečovat a starat, aby bylo spokojené.

Tak, nyní už víme, že princem hry je starání se o zvířátko, aby bylo spokojené. Přesně to budete dělat v nové hře Tamagotchi Classic 2nd gen. od vývojářů z Namco Bandai. Jak už název hry napovídá, jedná se o druhou generaci této hry, která přináší spoustu nových zvířátek, o která se můžete starat. Druhá generace hry Tamagotchi nabízí 2 herní módy – TOY mód a APP mód. Tyto módy se liší se pouze v tom, zda budete své zvířátko vychovávat buďto přímo na displeji, nebo v klasické podobě hračky Tamagotchi (v podstatě ale taky přímo na displeji :)). Hru si můžete zakoupit za 74 Kč.

tamago 3

The app was not found in the store. :-(

Zdroj: Droidgamers.com.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (25)