Tag Heuer ukázal hodinky s Mariem. Stojí hromady zlaťáků

Tag Heuer Connected Super Mario hodinky

Švýcarský výrobce exkluzivních a drahých hodinek Tag Heuer se chystá na představení nového modelu ze série Connected, kterému vévodí populární herní postavička Super Mario. Na webu společnosti momentálně běží před oficiální prezentací (15. července) odpočet, nicméně díky únikům už se ví o hodinkách velká spousta věcí. Včetně ceny, která, jak už je u této firmy skutečně zvykem, vyrazí dech a spoustu zájemců odradí.

Tag Heuer Connected Super Mario bok tlačítko

Po hardwarové stránce půjde o celkem běžné hodinky s průměrem 45 milimetrů a jedním ovládacím tlačítkem. Právě na něm se nachází ikonické “M” a další prvky z legendární herní série doplňují i další části této novinky. Baterie má mít kapacitu 430 mAh a v přístroji se má nacházet také vlastní GPS modul.

Tag Heuer Connected Super Mario záda

Novinku Tag Heuer Connected Super Mario bude stejně jako další modely z této série řídit Wear OS. Spojení s neustále běhající a poskakující herní postavičkou má být zohledněno i u různých zabudovaných výzev. Celosvětový trh, do kterého podle mapy na webu patří i ČR, se dočká pouze dvou tisícovek kusů. Cena za jedny hodinky má být 2 150 dolarů, tedy téměř padesát tisíc korun.

Za jaké hodinky byste dali padesát tisíc?

Zdroj: The Verge

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)