TAG Heuer uvedl nové chytré hodinky Connected s astronomickou cenou

chytré hodinky TAG Heuer Connected

Společnost TAG Heuer téměř všichni známe jako výrobce luxusních hodinek. Tato firma před několika lety vstoupila i do segmentu chytrých hodinek v rámci spolupráce s giganty Google a Intel. I když tato trojkombinace nevydržela, TAG Heuer teď přišel s dalšími kousky. V jeho nové smart watch sérii Connected má nadále prostor Wear OS od Googlu, ale hardwarové srdce od Intelu nahradil čipset Snapdragon Wear 3100. Nové chytré hodinky TAG Heuer Connected jsou dostupné ve čtyřech variantách a dvě ty úplně nejlevnější pořídíte za 44 tisíc korun. U dalších dvou pak cenu nezvyšují žádné chytré prvky, ale pouze použité materiály a barvy.

Ze smart hlediska disponují hodinky 1,39palcovým OLED displejem (454 x 454 px a 326 ppi), WiFi, GPS, Bluetooth 4.1 či měřením tepu. Otazník visí nad NFC, které některé zdroje hodinkám přisuzují, ale na oficiálním webu (excelentně zpracovaném, mimochodem) o něm zmínka není. Kapacita baterie je 430 mAh a má poskytnout výdrž až na 20 hodin běžného používání a 6 hodin sportování. Jak je vidět na parametrech, TAG Heuer Connected rozhodně nepatří mezi chytrými hodinkami k úplné špičce. Tady se prostě bude platit za značku a materiály. Startovací částku už jsme zmínili, je to 44 tisíc. A to za verze s ocelovým tělem a gumovým řemínkem. Kompletně ocelová verze vyjde na 48 tisíc a nejluxusnější varianta s titanovým tělem stojí téměř 60 tisíc korun. Všechny verze mají ciferník o velikosti 45 milimetrů a vodotěsnost 5 ATM.

Kolik jste maximálně ochotní utratit za chytré hodinky?

Zdroj: TAG Heuer

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)