Tag Heuer představil luxusní hodinky s Wear OS a OLED displejem

tag heuer wear os hodinky

Přestože trhu s chytrými hodinkami vévodí spíše výrobci jako Apple, Samsung, Mobvoi, Xiaomi nebo Garmin se občas angažuje i tradičnější a luxusnější značka, která je známá především výrobou klasických hodinek. Tou poslední je firma Tag Heuer, která uvádí na trh model Tag Heuer Connected Calibre E4 s Wear OS.

Hodinky Tag Heuer Connected Calibre E4 stojí přes 48 tisíc

Nutno však dodat, že značka není ve výrobě chytrých hodinek žádným nováčkem. Své první chytré hodinky dostal na trh již v roce 2015. Hodinky budou k dispozici ve dvou variantách – 42 a 45 mm. Ty menší půjdou koupit pouze ve verzi z nerezové oceli, pouzdro 45mm modelu pak bude k dostání i ve verzi z titanu. Přední stranu větší verze pokrývá 1,39palcový OLED panel, přičemž výkon dostal na starost aktuálně nejvýkonnější čipset pro Wear OS hodinky – Snapdragon Wear 4100+. Když už je řeč o systému, hodinky sice neběží na nejnovější verzi Wear OS 3, ovšem mají se jí ještě letos dočkat.

Můžeme samozřejmě počítat i s ostatními funkcemi, které jsou pro hodinky s operačním systémem od Googlu typické. Za zmínku stojí NFC, snímač srdečního tepu, GPS nebo výškoměr. Baterie pak vydrží jeden celý den. Za základní 42mm variantu pak zaplatíme 48 900 Kč, pokud byste měli však zájem o větší verzi z titanu, připravte si 64 900 Kč.

TAG Heuer | TAG Heuer Connected Calibre E4

TAG Heuer | TAG Heuer Connected Calibre E4

Koupili byste si dražší chytré hodinky?

Zdroj: tagheuer.com, gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)