TOPlist

Vaše NFT jako ciferník? Tag Heuer vydal pro své Wear OS hodinky novou aktualizaci

tag heuer nft

V únoru letošního roku představila společnost Tag Heuer luxusní chytré hodinky s Wear OS, Tag Heuer Connected Calibre E4, které nyní dostávají zajímavou aktualizaci. Bude do nich totiž nově možné přenášet vaše NFT.

Tag Heuer vydal aktualizaci, která potěší majitele NFT

Firma spolupracovala s komunitami okolo NFT Clone-X a Bored Ape Yacht Club, což jsou v tuto chvíli zřejmě nejznámější NFT tokeny na světě. Hodinky budou umět zobrazovat NFT a kromě toho bude možné si do nich nahrát několik kryptopeněženek. NFT nahrajete pomocí vašeho chytrého telefonu a díky tomu bude možné si je zobrazovat jako ciferníky. Ty mohou být buď statické, či animované.

Co je to NFT?

O tom, co je to NFT by se dala napsat celá kniha. Zkratka NFT znamená Non-fungible-token, tedy nezaměnitelný token. Jde o digitální a většinou vizuální dílo. Může jít ale třeba také o video či zvuk. V současné době jde o velký fenomén ve světe blockchainových technologií.

Hodinky Tag Heuer budou navíc umět ověřit vlastnictví NFT. V tuto chvíli se tedy mohou majitelé prémiových chytrých hodinek těšit na aktualizaci, která jim veškeré výše zmíněné funkce přinese. Firma se mimochodem angažuje v několika dalších projektech a od května si můžete hodinky koupit třeba skrz Bitcoin.

Jaký máte názor na NFT?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)