TAG Heuer ukázal parádní Porsche hodinky s Wear OS

tag heuer porsche edition

V únoru letošního roku představila firma TAG Heuer hodinky Connect Calibre E4 a nyní přichází se speciální verzí Porsche Edition, která se liší hlavně designem. Jinak jde ovšem o velmi solidní kus hardwaru s výkonným čipem a systémem Wear OS.

Jak už může napovědět samotný název, TAG Heuer Connect Calibre E4 Porsche Edition se nechávají inspirovat designem německé automobilky, konkrétně modelem Taycan a mají také speciální Porsche ciferník, na kterém můžete zobrazit nejrůznější komplikace a informace jako je stav nabití baterie, dojezd, celkovou ujetou vzdálenost či teplotu baterie. Tělo je tvořeno z pískovitého titanu, korunka pak z oceli. Řemínek (ačkoliv vypadá že je z nylonu) je tvořen z telecí kůže.

Co se týče samotného hardwaru, ten zůstal stejný jako u klasické varianty. Počítat tedy můžeme s 1,39palcovým OLED panelem, čipsetem Qualcomm Snapdragon 4100+ nebo 430mAh baterií. Výrobce si za ně bude účtovat 2750 dolarů, což je asi 65 000 Kč.

Líbí se vám hodinky TAG Heuer?

Zdroj: arenaev

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)