Swich – bezdrátová nabíječka, která stojí za to

Switch

TOP modely mobilních telefonů jsou v dnešní době velmi náročné na baterii a při intenzivním používání vyžadují dobíjení nejméně jednou za den. Nabíjení lze samozřejmě provést pomocí klasického kabelu, ale dnes existují i mnohem komfortnější způsoby – bezdrátové nabíjení.

Swich

Bezdrátových nabíječek je opravdu veliké množství. Chcete ale svému mobilnímu telefonu “přidat šťávu” zcela originálním a esteticky nádherným způsobem? Pokud ano, tak přivítejte Swich. Jedná se o bezdrátovou nabíječku, za kterou stojí zcela unikátní projekt ze serveru Kickstarter. Tento projekt si neklade za cíl konkurovat ostatním masovým výrobcům, ale zaměří se na zákazníky, kteří si potrpí na perfektním vzhledu a vynikající funkčnosti. Pro výrobu byly použity zcela prémiové materiály – dřevo z amerického ořechu, keramický podstavec a keramický držák telefonu.

Swich 2

Za prémiový vzhled ale zaplatíte také vyšší cenu. Na serveru Kickstarter se nabíječka Swich nyní prodává za 170 USD (3400 Kč). Pokud ale chcete ještě originálnější nabíječku, tak máte možnost získat za 320 USD (6400 Kč) jeden kousek s platinou nebo zlatem.

Swich 3

Tento projekt zaznamenal opravdový úspěch, na serveru Kickstarter byla zafinancována jeho cílová částka již za několik dnů. Výrobce slibuje také další barvy a dokonce i vestavěnou baterii pro nabíjení bez kabelu. Pro vestavěnou baterii je ale bohužel potřeba vybrat celkové množství 100 000 USD. V tuto chvíli projekt získat 37 300 USD.

Koupili byste si prémiovou bezdrátovou nabíječku Swich?

Zdroj: Kickstarter

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)