Swarm – novinka od Foursquare najde vaše přátele v okolí

2945499-1363908123964

Sociální síť Foursquare se v blízké budoucnosti rozdělí na dvě aplikace. První zůstane Foursquare a novým doplňkem bude aplikace s názvem Swarm. Ta bude mít za úkol informovat vás, kde se právě nacházejí vaši přátelé. Speciálně vás upozorní v případě, že jsou blízko vás. Foursquare bude dále zaměřen na objevování nových míst, zatímco Swarm bude sloužit k oznamování polohy. Některé z restaurací za “checknutí” nabízejí odměny.

swarm_group

Podotkněme, že podobných sociálních sítí, které sdílí vaši polohu je v Google Play hodně. Foursquare se však může pyšnit suverénně největší uživatelskou základnou. V současné době ji používá 45 milionů uživatelů.

swarm

Pokud byste se náhodou novinky nemohli dočkat, můžete se registrovat na stránce swarmapp.com, kde k aplikaci získáte přednostní přístup a Foursquare vás bude informovat o její dostupnosti e-mailem.

Foursquare
Verze2014.04.29
Velikost11 MB
2.2+


Zdarma

Zdroj: The Verge.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)