Menu

Swarm – novinka od Foursquare najde vaše přátele v okolí

Sociální síť Foursquare se v blízké budoucnosti rozdělí na dvě aplikace. První zůstane Foursquare a novým doplňkem bude aplikace s názvem Swarm. Ta bude mít za úkol informovat vás, kde se právě nacházejí vaši přátelé. Speciálně vás upozorní v případě, že jsou blízko vás. Foursquare bude dále zaměřen na objevování nových míst, zatímco Swarm bude sloužit k oznamování polohy. Některé z restaurací za “checknutí” nabízejí odměny.

swarm_group

Podotkněme, že podobných sociálních sítí, které sdílí vaši polohu je v Google Play hodně. Foursquare se však může pyšnit suverénně největší uživatelskou základnou. V současné době ji používá 45 milionů uživatelů.

swarm

Pokud byste se náhodou novinky nemohli dočkat, můžete se registrovat na stránce swarmapp.com, kde k aplikaci získáte přednostní přístup a Foursquare vás bude informovat o její dostupnosti e-mailem.

Foursquare
Verze2014.04.29
Velikost11 MB
2.2+


Zdarma

Zdroj: The Verge.

 

Komentáře

st

st

z aplikace
2.5.2014 17:58

autor by si mel zjistit vice informaci, 4sq už k checkovani slouzit nebude a bude to vylozene explore sluzba ne nepodobna yelpu. vyslo o tom uz dost clanku (treba na theverge), aby to tu nebylo spatne

Limetts

Matěj Machytka 0

2.5.2014 19:21

st:
Omlouvám se za mystifikaci a díky za upozornění.

OndriisekxD

z aplikace
2.5.2014 19:49

:))

Fer

Fer

z aplikace
3.5.2014 8:14

v cem se tedy budeme checkovat?

RSS (komentáře k článku)