Švýcarský výrobce hodinek, TAG Heuer, oznámil vydání nových chytrých hodinek

hodinky TAG Heuer

I když se nejedná přímo o náš obor, společnost TAG Heuer jistě nemusíme většině z vás vůbec představovat. Pokud byste přece jen nevěděli, co je tato firma zač, tak vězte, že je to velký švýcarský výrobce hodinek, které se vždy vyznačovaly svými chronografy. A teď, když toto víte, jistě byste i bez nadpisu pochopili, že míříme k hodinkám chytrým. Nemyslete si ale, že se Švýcaři rozhodli vkročit do neznámé vody. Jedny hodinky s Android Wear už totiž mají dávno na trhu.

Švýcarský výrobce hodinek se vrací se na bojiště, kde to moc nežije

Chytré hodinky TAG Heuer Connected, které společnost představila před rokem, byly určeny jen pro movitější část trhu. Dodnes totiž stojí celých 1.500$, což je téměř 38.000,- Kč. Nyní se chystá druhá generace, která by podle šuškandy kolem měla být ještě dražší. Množství vyrobených kusů by tomu mělo odpovídat. Pokud se budou prodávat dobře, počítá společnost maximálně s 20.000 kusy.

švýcarský výrobce hodinek jde do toho znovu První generace TAG Heuer Connected

Původně se očekávalo vydání nových hodinek od TAG Heuer až někdy v květnu. Jenže, jak se zdá, výrobce již své práce na nové generaci ukončil a nemá důvod více zdržovat. Na Twitter společnosti byl totiž umístěn banner s logem TAG Heuer Connected, nenápadnou grafikou a spojením slov „coming soon“. To samotné by ještě nemuselo nic znamenat. Víme dobře, že někteří výrobci by dokázali za „již brzy“ označit termín „za půl roku možná“. Jenže v příspěvku se také píše „March 14, Stay Tuned… #ConnectedToEternity“. V překladu tedy „14. březen, Zůstaňte Naladěni…“.

 

Na Twitteru, ani nikde jinde jsme nezískali žádný oficiální komentář, takže nemůžeme říci, jaké mají mít hodinky specifikace. Jediné co víme je, že by měl být nasazen Android Wear 2.0. Vše co bychom zde uváděli, by byly jen spekulace. Raději si tedy do zítřka počkáme. Snad jen jako zajímavost, mnoho spekulací uvádí, že by hodinky mohly být modulární, a že by jedním z modulů mohla být mechanická hlava hodinek. Zda to ale bude pravda či nikoli se teprve dozvíme.

Jsme samozřejmě rádi, že tak renomovaný Švýcarský výrobce hodinek, jakým TAG Heuer je, se i na poli chytrých hodinek nevzdává a přináší další luxusní kousek. Také bychom ale byli rádi, kdybychom si je mohli dovolit i my, běžní smrtelníci.

Zdroj: androidauthority.com

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)