Vánoční sleva na Square Enix hry: Lara Croft, Hitman a Deus Ex za pár korun

square enix hra sleva vanoce

Square Enix hry se čas od času objevují ve slevách. Málokdy se stane, že v akci jsou rovnou všechny GO hry. Za pár korun můžete koupit čtyři kvalitní hry, které vám vydrží na delší dobu.

Čtyři Square Enix hry za cenu jedné

První hrou ve slevě je Hitman GO, která odstartovala celou GO sérii. Dodatek GO dává vědět, že už se nejedná o akční hru jak známe z PC a konzolí. Jedná se o tahovou taktickou strategii, kde se každý krok musí pečlivě zvážit. Hra získala mnoho ocenění a za 24,99 Kč se jedná o ideální kup.

Pokud se chcete vžít do role agenta 47, ale chcete více akce, ideální je Hitman Sniper. Už podle názvu je jasné, že hráč dostane do ruky odstřelovačku a úkolem bude eliminovat cíle na velkou vzdálenost. Cena hry je ještě nižší, ve slevě stojí 19,50 Kč.

Hitman Sniper
Hitman Sniper

Lara Croft GO získávala minulý rok mnoho prvních míst za nejlepší mobilní hru. Jedná se o tahovou logickou hru, kdy v roli Lary musíte zdolat ruiny pradávných civilizací. Celkem je dostupných 6 kapitol, ve kterých je dohromady 101 úrovní. Hra stojí krásných 24,99 Kč, což je téměř nic vzhledem k tomu, kolik zábavy dostanete.

Lara Croft GO
Lara Croft GO

Všechny hry v GO sérii spojuje podobný styl ovládání a grafická stylizace. To stejné platí i pro Deus Ex GO, která vyšla naposledy. Hlavním úkolem každé mapy je vyřešit hádanky a dostat se na konec úrovně. K vyřešení se používá hackování, augmentace a samozřejmě také souboje. Příběh hry se točí kolem konspiračních teorií ohledně teroristického spiknutí. Jelikož se jedná o poslední hru z GO série, sleva není tak velká, hra stojí 47,99 Kč.

Která Square Enix hra je vaše nejoblíbenější? Najdeme ji v tomto seznamu?

Zdroj: droidgamers.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)