Spy Camera: Proměňte Android v oko špióna

spy camera android aplikace

Chcete se aspoň na chvíli stát špiónem a mít k dispozici tajné techniky natáčení videa či pořizování fotek? Možná byste se jen rádi vyvarovali nechtěného trapasu, kdy zdánlivě nenápadné focení objektů nebo lidí v okolí přeruší hlasitá spoušť nebo blikající LED dioda. V obou případech využijete bezplatnou aplikaci Spy Camera, která snímky, videa i sekvence fotek nenápadně vyfotí za vás – a to i při vypnuté obrazovce.

Spy Camera promění váš Android smartphone v oko špióna

Po spuštění aplikace se vynoří téměř průhledné menu s nenápadným obdélníčkem kdesi na obrazovce. Ten slouží pro kontrolu zabíraného místa, zároveň je však lehké ho jako cizí pozorovatel přehlédnout. Spy Camera skrývá pod pokličkou velké množství funkcí. V rozhraní lze nepozorovaně fotit, nahrávat i pořizovat sekvence snímků. Snímání funguje i přes zhasnutý displej nebo další spuštěné aplikace.

Přeposílání tajných snímků

Aplikace nabídne také skrývání pořízených záznamů ve speciální tajné složce nebo vám je přepošle přímo na email. Výbavu ještě doplňuje možnost vybrat si u snímků rozlišení nebo praktický widget. Spy Camera funguje spolehlivě a rozhodně nepřekvapí nechtěným bleskem, pádem nebo příliš nápadným uživatelským prostředím – zkrátka Android špion, jak se patří.

Spy Camera OS 2 (SC-OS2)
Spy Camera OS 2 (SC-OS2)

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)