Správce souborů Google má nový Material design. Změnil se i název

spravce souboru google files redesign

Společnost Google neustále aktualizuje své aplikace a přidává jím nový Material Design. Nyní se dostalo na jednu z těch novějších aplikací. A to konkrétně správce souborů Google Files by Go. Zde se toho navíc změnilo trochu více. Kromě designu má aplikace i nový název. Nově jde pouze o “Files” v překladu soubory. Zmizela tak část o Android GO.

Správce souborů Google má nový design i název

Novinky se prozatím objevily v betaverzi aplikace. Tu si ale každý může stáhnout přímo z Google Play. Stačí zažádat o přístup (ZDE), během chvíle vám přijde oznámení o vstupu do betatestování. Samozřejmě musíte počítat s tím, že v betaverzi se můžou vyskytovat chyby nebo, že bude aplikace nestabilní. Na druhou stranu budete mít nové funkce mezi prvními.

Nový redesign a změna názvu nepřidává žádné nové funkce. Základní čištění i pokročilé funkce pro prohlížení souborů stále zůstávají. Ikony a název se nyní ukazují uprostřed, mnohem více se dostává na bílou barvu, nechybí ani Google Product Sans font. Stejně jako u ostatních redesignů se změnilo uspořádání položek. Vtipné obrázky a animace zůstávají, ačkoliv v mnoha případech byly mírně upraveny.

Pokud si tedy novou verzi chcete vyzkoušet již teď, můžete se přihlásit do betatestování výše. Případně využít APK soubor a aktualizaci nainstalovat ručně. K dispozici ke stažení je na APKMirror.com.

Files by Google
Files by Google

Jak se vám líbí nový design Google Files?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)