Spotify dá nováčkům zdarma 3 měsíce. A slevu navrátilcům

Spotify Premium akce sleva navrátilci nováčci 2022

Streamovací audio služba Spotify se snaží přitáhnout větší množství platících uživatelů a přichází s novými podmínkami pro využívání Premium verze v prvních třech měsících. Při touze po poslechu bez reklam a limitů ušetří v prvé řadě ti, kteří si chtějí Premium zřídit úplně poprvé. Zvýhodnění ale čeká i na uživatele, kteří placenou verzi zrušili a hodlají se k ní vrátit.

Spotify: Music and Podcasts
Spotify: Music and Podcasts

“Počínaje dneškem nabízí Spotify Premium tři měsíce bezplatného individuálního tarifu uživatelům, kteří si ho pořizují poprvé. A těm, kteří svůj individuální tarif Premium zrušili před 15. červencem a chtějí ho získat zpět, nabízíme tři měsíce za pouhých 9,99 USD,” informuje služba na svém blogu. V případě Evropy jde o částku 5,99 Eur, tedy asi 150 Kč.

Spotify Premium akce sleva navrátilci

Nabídka platí pro 135 regionů, kde Spotify funguje, a Česko není výjimkou. Zájemci ji mohou využít až do 11. září. Po uplynutí tří měsíců se slevou či bez poplatku začne uživateli plynout doba se standardním tarifem. Ten pak vyjde na stejných cca 150 Kč měsíčně.

Co říkáte na základní cenu za Spotify Premium?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)