Spotify konečně začne upozorňovat uživatele na nové díly podcastů

spotify-notifikace-podcasty

Populární hudební streamovací služba Spotify konečně zavádí jednu z funkcí, po které volaly hromady uživatelů. Dočkáme se notifikací o vydání nových podcastů, které v aplikaci sledujeme. I když by se zdálo samozřejmé, že by platforma poskytující tento obsah měla mít systém upozornění, doposud tomu tak nebylo. Jak je Spotify v mnoha věcích o míle napřed před konkurencí, zrovna notifikace pro podcasty byl službě trnem v patě.

Spotify notifikace podcastyPo kliknutí se spustí animace...

Mnohé notifikace jsou pochopitelně pro uživatele nepříjemné a nevyžádané. Proto vývojáři vymysleli zlatou střední cestu. Zapínání upozornění bude dobrovolné a bude se provádět na kartě podcastu. U tlačítka pro odebírání bude nově přepínač pro notifikace. Po zapnutí budou chodit upozornění při vydání každého nového dílu. Aktualizace přinášející tuto funkci vyrazila do mobilů před pár hodinami, možná už přepínač v aplikaci najdete. Notifikace pro podcasty na Spotify budou fungovat jak prémiovým, tak i neplatícím uživatelům této služby.

Spotify: Music and Podcasts
Spotify: Music and Podcasts

Jak často posloucháte na Spotify podcasty?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)