Spotify si konečně užijete i na chytrých hodinkách s Wear OS

spotify chytre hodinky wear os

Chytré hodinky s Wear OS (dříve Android Wear) mají hodně povedených aplikací již od spuštění v roce 2014. Jedna z těch větších aplikací, která chyběla, byla ta k hudební službě Spotify. To se ale nyní mění a po čtyřech letech bude brzy k dispozici i další velká služba po “domovské” Google Play Music.

Spotify pro Wear OS vychází již příští týden

Před malou chvílí společnost Spotify na svém blogu oznámila, že vytvořila samostatnou Wear OS aplikaci pro hudební streamovací službu. Díky tomu se tak dostanete ke Spotify aniž byste museli používat svůj telefon.

spotify na wear os

Přes hodinky se dostanete k playlistům, nebude chybět ani možnost vložit si do své knihovny nové písničky, případně ji poslat do jiného zařízení pomocí funkce Spotify Connect. Pomocí ní půjde i ovládat hudba přímo z vašeho zápěstí. Jak bude vypadat design aplikace, můžete vidět na screenshotech výše.

Spotify se spojilo s výrobcem hodinek Fossil Group, díky tomu bude aplikace předinstalovaná na chytrých hodinkách Fossil čtvrté generace a Michael Kors Access Runway. Nicméně aplikace nebude žádným způsobem omezená, instalovat půjde i na jiné Wear OS hodinky. A to již během příštího týdne, kdy se má aplikace vydat. Najdete ji klasicky na Google Play.

Těšíte se na Spotify pro Wear OS? Chyběla vám tato aplikace?

Zdroj: androidcentral.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)