Společnost CAT představila na veletrhu nové odolné produkty

Společnost CAT představila na veletrhu IFA nové produkty.

Na berlínském veletrhu IFA společnost CAT představila pár svých nových odolných produktů. Telefony splňují certifikaci IP68 a MIL SPEC810G. Taktéž ukázala i obrněný tablet s Windows.

Společnost CAT na berlínském veletrhu ukázala své obrněnce

CAT se zabývá především odolným zařízením. Jestliže přijdete do kteréhokoliv elektra, téměř vždy na boku najdete pár sice škaredých, ale za to obrněných a voděodolných zařízení, dobrým příkladem je nápříklad námi testovaný CAT S60.

Na berlínském veletrhu spotřební elektronika společnost CAT představila především dva odolné telefony Cat S31 a Cat S41. Oba dva nezaskočí drsné podmínky. Cat S31 nabízí 4,7 palcový HD displej s vysokým jasem a baterií o kapacitě 4000 mAh. Vše pohání procesor Qualcomm Snapdragon 210 s 2 GB RAM a 16 GB vnitřního úložiště rozšířitelného pomocí microSD karet.

Cat S41 nabídne 5000 mAh baterii, která mu zajistí extrémní výdrž, nebo jej můžete využít jako powerbanku a nabíjet příslušenství i další telefony. Dále telefon disponuje 5 palcovým Full HD displejem chráněným Gorilla Glass 5. Běží pod procesorem Helio P20 podpopřený 3 GB RAM a 32 GB interní paměti.

Oba dva telefony nabízí dobrou konektivitu díky Wi-Fi a LTE. V případě zranění mají i tlačítko SOS. Jsou navrženy, aby vydržely pád z 1,8 metru, jsou voděodolné a pohání je systém Android 7 Nougat. CAT S31 vychází koncem října, bude stát 8 599 Kč. CAT S41 pak vychází již v září, a to za cenu 11 999 Kč.

Používali jste někdy odolný telefon?

Zdroj: TZ

Radek Toman
O Autorovi - Radek Toman

Býval dobrým školitelem jednoho nejmenovaného elektra, ale namísto toho, aby využili jeho znalosti, zabili vášeň k elektru, kterou miloval. Obviněn ze zrady nyní projíždí Světem… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)