Na trh dorazil špičkový fotomobil Huawei P50 Pro a má hodně co nabídnout

fotomobil Huawei P50 Pro

Komerční článek

Kombinace luxusního vzhledu, praktického designu a inovativních funkcí v jednom 195g zařízení, to všechno v sobě spojuje novinka na českém trhu, Huawei P50 Pro. Jak už je v řadě Huawei P zvykem, novinka opět přináší to nejlepší na poli fotomobilů. Model se pyšní technologiemi True-Chroma a Dual-Matrix, které z každodenního fotografování dělají opravdový zážitek a přináší výsledky hodné profesionála.

P50 Pro opět potvrzuje, že Huawei je lídrem na trhu s fotomobily. S novou P50 Pro se totiž profesionálním fotografem může stát opravdu každý.  Skrývá v sobě revoluční optiku Huawei XD, která doslova překonává fyzikální zákony a technologii True-Chroma Image, díky které budou vase fotky zářit přírodními barvami. Displej Huawei P50 Pro navíc rozlišuje až 1,07 miliardy barev.

V čem je tak revoluční?

Huawei se podařilo do fotoaparátu integrovat hardware, díky kterému fotky vypadají, jako byste je fotili na klasickou zrcadlovku. Detaily jsou ostré, barvy přirozené a hloubky dechberoucí.

Může se zdát, že focení je celkem snadný a rychlý process, ale když vyfotíte fotku telefonem, než se objeví finální výsledek na vašem displeji, na pozadí vašeho telefonu se děje několik důležitých kroků. Huawei se úspěšně snaží, aby tyto kroky, co nejméně ovlivňovaly kvalitu pořízené fotky, tedy finálního produktu. Obáváte se, že když vyfotíte krásnou scenérii hor na šířku, přijdete o ostrost, nebo že pokud si budete chtít přiblížit objekt v dálce vaše fotka zase ztratí na světlosti? S Huawei P50 Pro tomu tak není. Revoluční optika Huawei XD dokáže kvalitu fotky zlepšit oproti jiným modelům až od 25 %.

Širokoúhlý fotoaparát a hlavní fotoaparát, které najdete na zadní straně P50 Pro, podporují natáčení videí v rozlišení 4K. Nově si tak můžete natáčet důležité životní okamžiky na váš telefon v kvalitě HD. Nový stabilizační software zase zajistí, že videa nebudou roztřesená, I když zrovna půjdete po ulici. fotomobil Huawei P50 Pro voda

Ohebný P50 Pocket

Huawei P50 Pocket je smartphone s ohebným displejem a OLED obrazovkou o velikosti 6,9 palce. Inovativní funkce umožňují zobrazení notifikací, i když je telefon složený. Baterie má kapacitu 4 000 mAh a Huawei SuperCharge s výkonem 40 W ji dokáže rychle nabít. P50 Pocket má fotoaparát s technologií Ultra Spectrum, která dokáže zachytit krásu světa.

Huawei P50 Pocket pořídíte s pamětí 8 + 256 GB v barvě White.

Kde je můžete získat?

Huawei P50 Pro a P50 Pocket můžete zakoupit v předprodeji od 26.1.2022 – 6.2.2022. Ke koupi Huawei P50 Pro dostanete sluchátka Huawei FreeBuds Pro a k Huawei P50 Pocket dostanete designová sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick. Navíc se na oba dva modely stahuje prodloužená záruka o 1 rok.

Oba telefony koupíte na: https://consumer.huawei.com/cz/offer/new-product/

  • Huawei P50 Pro za 29 999 Kč
  • Huawei P50 Pocket za 34 999 Kč

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)