Soundbrenner Core: První chytré hodinky pro muzikanty a kapely

Soundbrenner Core

Na veletrhu CES byly představeny další zajímavé chytré hodinky. Tentokrát se jedná o Soundbrenner Core. Za tímto netradičním názvem se skrývají chytré hodinky pro muzikanty. A to hned kvůli několika speciálním funkcím, které se u klasických chytrých hodinek nedají najít.

Chytré hodinky Soundbrenner Core jsou určeny pro muzikanty: Mají v sobě například metronom

Metronom je jen jedna ze základních funkcí hodinek. Jednotlivé údery metronomu se dají cítit pomocí vibrací, ale také vidět pomocí světla kolem displeje. Kde ale hodinky excelují, je to, že v sobě mají ladičku na kytaru, basu a housle. Tělo hodinek se dá jednoduše oddělat z řemínku a připevnit na nástroj. A to pomocí magnetu. K dispozici je i speciální podložka. Poslední funkcí určenou muzikantům je hlukoměr.

Soundbrenner Core: The 4-in-1 Smart Music Tool

Soundbrenner Core: The 4-in-1 Smart Music Tool

Samozřejmě se ale jedná i o chytré hodinky. Takže se dají propojit s telefonem, můžete si na nich nechat zobrazovat notifikace. Splňují certifikaci IP66 a baterie vydrží na jedno nabití až 3 dny. Momentálně se dají předobjednat na serveru IndieGogo za cenu 179 dolarů, což je v přepočtu cca 4 000 Kč. Do prodeje se dostanou v březnu 2019.

Jak se vám líbí chytré hodinky Soundbrenner Core?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)