Sociální sítě Facebook, Instagram a WhatsApp nefungují. Lidé z celého světa hlásí problémy

facebook nefunguje whatsapp instagram

Je to téměř měsíc zpátky, co postihl společnost Facebook a všechny její sociální sítě výpadek. Bohužel dnes se to děje opět. Takže pokud se nemůžete dostat na Facebook, WhatsApp, Messenger nebo Instagram, tak se nemusí obávat toho, že je chyba na vašem zařízení nebo u vašeho internetového připojení. Výpadek se týká mnoha zemí, včetně České republiky.

Sociální sítě Facebook, Instagram a WhatsApp nefungují zhruba od 12:00

První problémy začali lidé hlásit dnes kolem dvanácté hodiny. Problémy se týkají všech služeb. Facebook a Instagram jsou nedostupné, nenačítají se stránky, zprávy ve WhatsApp a Messengeru se neodesílají. Problémy se týkají i přihlášení, přidávání komentářů či nahrávání obrázků a videí.

Jak na tom momentálně sociální síť je, můžete sledovat přes server downdetector.com. Problémy přichází jen měsíc poté, co Facebook 13. března zažil nejhorší výpadek v historii, kdy služby nefungovaly několik hodin. Před měsícem byla chyba údajně ve špatné konfiguraci serveru. Tento výpadek ještě společnost nekomentovala.

facebook nefunguje problem
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
Messenger
Messenger

Všimli jste si problémů se sociálními sítěmi?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)